Boya Badana

Boya badana işlemleri her mekânın olmazsa olmazıdır. Hatta ortamları güzelleştiren estetik ve temiz bir görünüme kavuşturan en büyük etkenin yapılan boya olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Boya işlemleri ciddi bir titizlik ve bilgi gerektirir. Aksi takdirde hem etrafın batması hem de badananın son derece kirli yapılması muhtemel olacaktır. Bu durumlarla karşı karşıya kalmamanın en iyi yolu alanında uzman bir usta ve ekiple çalışmaktır. Eğer siz de boya ve badana işlemlerinizi yaptırmak üzere bir firma veya usta arayışındaysanız en doğru adrese geldiniz. Güzelyalı Dekorasyon sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Ekibinde yer alan boya ve badana ustaları ile şahane ortamlar ve ortamlara en uygun renkler ile hizmet verilir. Bu da sizin son derece memnun kalmanıza yardımcı olur. Ustalarımızın tümü kendi alanında yılların tecrübesine ve detaycılığına sahip olduğu için memnuniyet riski tamamen ortadan kalkmaktadır. Her ortamın farklı olması gibi uygulanacak boya işlemi için metodun da farklı olması gerekir. Bunu da ancak en iyi işin ustası bilir ve yapar.

Boya ve Badana Türleri

Boya badana işlemleri yapılmadan önce hangi tür boyayı kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Çünkü çok sayıda boya alternatifi bulunmaktadır. Eğer ev için düşünüyorsanız sentetik veya dekorlu boyaları tercih edebileceğiniz gibi sade görünümlü düz yağlı boyaları da tercih edebilirsiniz. Fakat iş yeri, kafeler veya daha çok estetik durması gereken tüm ortamlar için çok farklı boya seçenekleri sunuyoruz. Bunların işçiliği arttırdığı bilinse de bu firmamız için hiçbir problem teşkil etmez. Sizin istediğiniz her türlü boya ile badana işini titizlikle tamamlayacak en iyi usta kadrosuna sahibiz. Alanın büyüklüğüne göre bir usta talebinde bulunabilir veya ekip halinde de talep oluşturabilirsiniz. Her iki seçeneği de siz değerli müşterilerime sunmaya özen gösteriyoruz. İşlemlerin hızlıca bitmesi ve ortamın son derece temiz kalarak badana yapılması için bizi tercih etmeniz en doğru karar olacaktır.

Boya Badana Fiyatları

Boya badana işlemleri için fiyat çalışması yapılır. Fiyatlar boyanacak alanın metrekaresine, boya türüne, iç mekânın duvar ve tavan türüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aynı zamanda duvarların boyanma koşuluna uygunluğu da önemlidir. Boya öncesinde ince sıva gerekip gerekmediği de fiyatın belirlenmesinde büyük ölçüde rol oynuyor. Gördüğünüz üzere tüm bu detayları görüp vakıf olmadan fiyat vermek son derece yanlış olacaktır. Siz bize boya ve badana talebinizi ilettiğiniz anda gelip alanı gözlemliyoruz. Alanın ihtiyaçlarına cevap verecek gereksinimlerin tümü göz önüne alarak fiyat hazırlıyoruz. Sizlere özel hazırladığımız fiyat tekliflerinde mutlaka alt taban fiyatlar sunuluyor. Çünkü işimizi severek yapıyor ve yılların tecrübesiyle müşteri memnuniyetinin çok daha önemli olduğunu iliyoruz. Makul fiyatlar, başarılı ekip, en iyi usta ve birinci sınıf kaliteli boyalarla verdiğimiz hizmetten yararlanmak için bizi aramayı unutmayın.