Seramik Döşeme

Seramik döşeme birçok alanda sevilerek kullanılıyor. Bazı alanlarda gereklilik olarak kullanılsa bile mimari anlamda dekorasyon amacıyla kullanıldığı alanlar de mevcuttur. Kir ve su tutmamak gibi temel özelliklere sahip olduğu daha sıklıkla banyo ve mutfaklarda tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Tüm seramik döşemelerde kullanılan malzemelerin kalitesi ne kadar önemliyse işlemi yapacak ustanın profesyonelliği de aynı oranda önem taşır. Hatta işi yapacak ustanın bilgisi ve tecrübesinin bu konuda çok daha önemli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü iyi yapılmayan bir döşeme hizmetinden sonra seramikler zamanla kendini atabilir ve kırılabilir. Aynı zamanda ince köşeler için seramiklere şekil verilirken de usta birinin seramiği çatlatması söz konusu olmayacağı için, sorunsuz bir hizmet verilmiş olur. İşte tam da bu noktada Güzelyalı Dekorasyon firması olarak sizlere hizmet vermek üzere yönlendirdiğimiz en iyi ve profesyonel ustalarımızdan destek almanız faydalı olacaktır. Tüm fayans ustalarımız son derece kaliteli şekilde hizmet vermeye özen göstererek, işi titizlik ile tamamalar.

Seramik ve Fayans Çeşitleri

Seramik veya fayanslar da birbirinden farklılık gösterir. Seramik döşeme işleminin en amaçla yapılacağı tür seçimi konusunda kolaylık sağlar. Fayanslar daha çok banyolarda düz zeminlerde kullanılırken seramikler dekor amaçlı da kullanılır. Çünkü seramikler için çok farklı tasarımları bulmak daha kolaydır. Bu tasarımlar döşeme yapacağınız ortama estetik anlamda iyi bir görsel olmakla beraber, ortamın kolay temizlenmesine de destek olur. Yine belirtmek gerekirse; döşeme ustasının marifeti bu noktada büyük önem taşıyor. Ustanın sağlıklı bir döşeme yapmaması zamanla kolayca seramik veya fayansların işlevini yitirmesine neden olabilir. Bu da döşemeyi uzun ömürlü kullanmanıza engel teşkil eder. Güzelyalı dekorasyon alanında uzman olmayan hiçbir ustayı bünyesinde barındırmadığı için bu tarz problemleri yaşamanız pek de mümkün değildir. Alacağınız hizmetten son derece memnun kalacağınızdan tecrübemiz sayesinde eminiz. İşte seramik döşeme işlemi usta eli değince bu kadar kolaydır.

Seramik Döşeme Fiyatları

Seramik döşeme işlemi sırasında birinci kalite malzeme kullanılmasını öneminden daha önce de bahsetmiştik. İşte bu malzemelerin kalite sınıflandırılması fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Bunun dışında her döşeme hizmeti metrekare ve işçilik dikkate alınarak fiyatlandırılır. Tercih edeceğiniz seramik veya fayansın türü ve fiyatı da toplam fiyatın belirlenmesinde rol oynar. İşte tüm bu nedenlerden ötürü hangi alanın döşeme için kullanılacağını görmeden ve ürünler seçilmeden net bir fiyat vermek mümkün olmayacaktır. Bir de; ustanın işçilik emeği de fiyatlara dâhil edilir. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra size fiyat teklifi sunulur. Uzun uzun saydığımız bu detaylardan sonra son derece cazip fiyat teklifi sunmamız konusunda endişe etmeyin. Sektörün lider firması olarak her zaman önceliğimiz memnuniyet ve müşteri bütçesini düşünmektir. Detaylar için bizi aramayı unutmayın.