Demir Doğrama ve Ferforje

Demir doğrama ve ferforje malzemeleri her dekorasyon alanında hem estetik açıda hem de işlevsellik açısından sıklıkla tercih ediliyor. Birçok alanda tercih edilen bu ürünün tasarımı ve şekillendirmesi de ancak bir usta tarafından yapılabilir. Demir doğrama daha çok dış mekanlarda tercih edilirken aynı durum ferforje için de geçerlidir. Nitekim ferforjeden elde edilen her ürünün daha fazla ustalık ve bilgi gerektirdiğini söylemek hiç de yanlış olamayacaktır. Çünkü ferforje şekil verilebilen ve istenilen forma konulabilen bir malzemedir. Malzemenin dilinden anlayarak tasarımları ihtiyaca göre ortaya sunacak usta kişiler için araştırma yapıyorsanız en doğru ve güvenli adrese geldiniz. Güzelyalı Dekorasyon bu alanda sizler için alanında uzman kadrosuyla en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Hangi alanda kullanırsanız kullanın, bu ürün gamına ilişin tüm hizmetleri bizden gönül rahatlığıyla almanız mümkündür. Ustalarımızın bilgi ve tecrübesine sonsuz şekilde güvenerek, aklınızdaki tasarımları da bize iletebilirsiniz.

Demir Doğrama ve Ferforjenin Kullanım Alanları

Demir doğrama ve ferforjenin pek çok alanda birçok amaç için kullanılabildiğini daha önce de belirtmiştir. Bu alanlardan bazılarını sıralamak gerekirse de;

 1. Dış mekân dekorasyonları
 2. Bağ ve bahçe giriş kapıları
 3. Pencereler
 4. Korkuluklar
 5. Garaj kapıları
 6. Giriş kapıları
 7. Pencere korkuluğu
 8. Balkon korkuluğu
 9. Merdiven korkuluğu
 10. Parmaklık
 11. Bahçe demirleri

Gibi daha da uzatılabilen kullanım alanları mevcuttur. Her alan için farklı tasarımlar sunarak montaj işlemleri yapılır. Hayalinizdeki tasarımı da Güzelyalı Dekorasyon olarak hazırlayıp sunabiliyoruz. Ferforjenizin desenlerini ve işlemesini kendiniz seçebileceğiniz gibi firmamıza özel tasarımlara da göz atarak karar verebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihiniz kalmıştır.

Demir Doğrama ve Ferforje Fiyatları

Demir doğrama ve ferforje kullanım alanlarını yukarıda detaylarıyla birlikte verdir. Gördüğünüz üzere pek çok alanda kullanılıyor. Her alanla farklı ölçü ve işçilik ile hazırlanıyor. Bu nedenle net bir fiyat vermek pek mümkün değildir. Örnek vermek gerekirse bahçe kapısında yapılacak işlem ve ölçü farklı iken bahçe demirlerinde çok daha farklıdır. Burada fiyatı belirleyen iki emel unsur bulunuyor; birincisi tasarımın işçiliği ikincisi ise ölçülerdir. Bunlar baz alınarak size detaylı fiyat çalışması hazırlanır. Piyasada bu hizmet veren birçok firma işçilik adı altında yüksek fiyatlar sunabilir. Bu durum Güzelyalı Dekorasyon firması için geçerli değildir. Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olduğu için bütçelerini aşacak fiyatları sunmamaya özen gösteriyoruz. Ayrıca sunduğumuz özel ödeme seçenekleri ile büyük kolaylık sağlamayı hedefliyor ve yardımcı oluyoruz. İşte tüm bunları göz önüne aldığınız zaman sizlere özel ve cazip fiyat tekliflerini sunacağımızdan tamamen emin olabilirsiniz. Bunun için istediğiniz ölçü ve tasarım hakkında bizi aydınlatmanız gerekiyor. Bizi arayarak bilgi alabilir ve randevu talebinizi iletebilirsiniz.