Asma Tavan

Tavanlar artık klasik olmaktan çıkıp farklı seçenekler ile sunuluyor. Her alanın kendi atmosferine göre bir tava seçmeniz mümkündür. Evinizin, iş yerinizin ve diğer tüm yapıların tavanları doğru modeller tercih edildiği zaman farklı bir atmosfer yakalamanız yardımcı olarak göze hitap eder. Bunlar arasında en çok tercih edile ise asma tavan modelleridir. Asma tavanlar da kendi içinde farklı modellere ayrılır. Modeller her alana göre tasarlanabildiği gibi, istenilen ölçü ve kalıpla da hazırlanabilir. Bunun için elbette ki iyi bir profesyonel destek almak gerekir. Çünkü özel olarak hazırlanan kalıplar için tecrübe ve bilgi birikimi gereklidir. İşte ta da bu noktada sizlere en iyi hizmeti ancak ve ancak Güzelyalı Dekorasyon firması olarak bizler sunabiliriz. Alçı tavan işlemleri için seçtiğimiz özel ustalardan oluşan ekibimiz size son derece kaliteli bir hizmet vererek ortamın tüm havasını değiştiren farklı tasarımlara imza atacaktır. Bu hizmetten faydalanmanız ise son derece kolaydır. İşte hizmete ilişkin merak ettiğiniz tüm detaylara da yer verdik.

Asma Tavan Çeşitleri

Asma tavan çeşitleri de birbirinden farklılık gösterir. Mimari bir tasarım elemanı olarak da nitelendirilen asma tavanlar ortama farklı bir hava katar. Eskiden düz tavanlar yapılıp geçilirdi. Fakat artık tavan dekoruna son derece önem veriliyor. Asma tavan türlerinin bazıları ise şunlardır;

  1. Vektörel asma tavan
  2. Taş yünü asma tavan
  3. Karolam asma tavan
  4. Akustik asma tavan
  5. Alüminyum asma tavan

Olarak sıralansa da daha pek çok türü bulunduğunu da söyleyebiliriz. Daha önce de belirttiğimiz üzere özel tasarımlar için de kalıp hazırlamak mümkündür. Bu konuda Güzelyalı Dekorasyon firmasının tecrübesine güvenebilirsiniz. En iyi ve hayalinizdeki tasarımları çıkarma konusunda size öncülük edecektir.

Asma Tavan Fiyatları

Asma tava fiyatları da çeşitlerine ve kullanılan malzemelere göre farklılık gösteriyor. Ne yazık ki bunun için net bir ücreti buradan belirtmek pek de mümkün değildir. Bu tavan türleri için fiyatı belirleyen en temel unsurlar; tavan modeli, işçiliği, kullanılan malzeme ve tavanın ölçüleridir. Bu detaylar baz alınarak fiyat çalışması yapılır. Yapılan fiyat çalışmasının en düşük taban rakamlarla sunulacağı konusunda hiç endişe etmenize gerek yoktur. Metrekare başına düşen işçilik fiyatları için her firma farklı ve yüksek fiyatlar sunabilir. Nitekim bu durum bizim firmamız için geçerli değildir. Bizler sizin memnuniyetinize öncelik vererek fiyatları ikinci planda tutmaya özen gösteriyoruz. Bütçenize en uygun tasarımları sunarak da farklı ödeme seçenekleriyle olabildiğince destek olmaya özen gösteriyoruz. En güzel ve şık asma tavan modellerini kullanarak hizmet almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. İletişim bilgilerimize sitemiz üzerinden ulaşarak hemen aramak için geç kalmamanızı öneriyoruz. Randevu talebinizi ve aklınıza takılan sorularınızın yanıtını alabilirsiniz.