Alçı Boya

Alçı boya işlemleri yapıların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Çünkü ortamı pürüzsüz ve estetik kılan iki temel hizmet bunlardır. Bir binanın veya herhangi bir yapının boyası estetik açıdan bakıldığında doğrudan etkiler. İyi bir işçilik ile yapılmayan alçı işlemi veya boya işlemi kötü bir görüntüye neden olacaktır. Bu konuda doğru ustanın ve doğru boyanın tercih edilmesi son derece büyük önem taşıyor. Çünkü boya işi de alçı işi de tamamen dikkat, tecrübe ve titizlik isteyen iki farklı hizmettir. Bu hizmetlerin itinayla verildiği Güzelyalı Dekorasyon firması olarak en iyi ustaları ve malzemeleri tercih ederek hizmet veriyoruz. Bünyemizde bulunan alçı boyası ustası görevindeki tüm çalışanlarımız kendi alanlarında yeterliliğe sahip ve çok tecrübelidir. Yaptıkları tüm işleri büyük bir özenle bitirmeyi hedeflerler. Ayrıca hizmet verirken kullanmaları için seçtiğimiz tüm alçı ve boya malzemelerinin de birinci sınıf olduğundan emin olabilirsiniz.

Alçı Boya Hizmeti Nasıl Yapılır?

Alçı genel manada kireçten ve alçıtaşından üretilen bir maddedir. Bu mimari ve dekorasyon işlerinin tümünde kullanılabilir. Özellikle boya ve badana işlemlerinden önce, boyanacak zeminin daha pürüzsüz ve estetik bir görünüme sahip olması adına kullanılmalıdır. Alçılar ihtiyaç duyulan kısmi bölgelere de boyadan evvel uygulanabilir. Buna tamamen açı boya ustası karar verir. Boyadan önce yapılan alçı işleminin iyice kuruması büyük önem taşır. İşte bu gibi ve daha fazla detayı ancak alanında uzman kişiler bilir ve uygular. Güzelyalı Dekorasyon firması da sizlere alçı boya hizmeti için en iyi ekibi yönlendirerek, aldığınız hizmetten son derece memnun kalmanızı hedefleyerek çalışır. Alanında profesyonel ve son derece titiz işçilikle çalışan usta taleplerinizi de karşılamayı ihmal etmez. Kullanılan malzemeden, sunulan ustaya kadar en kaliteli alçı ve boya hizmetini almak için en doğru adreste olduğunuzu unutmadan karar vermenizi tavsiye ediyoruz. Eğer iyi olmayan bir firmanın sunduğu ustaları tercih ederseniz sonuç sizin için sadece hüsran olmayacak aynı zamanda paranız da boşuna gidecektir.

Alçı Boya Fiyatları

Alçı boya hizmet alırken müşterilerin en çok takıldığı ve merak ettiği konu fiyatlar olmaktadır. Her firmanın farklı fiyatlar sunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak her hizmet gibi bu hizmetin de belirli bir piyasa ortalaması vardır. Yine de hizmet verilecek alan fiyatın değişmesinde büyük rol oynar. Ortamın görülmemesi verilen fiyatın yanlış olmasına neden olur. Bu yüzden siz talebinizi detaylı bir şekilde ilettikten sonra firmamız alanı görmek adına bir ekip yönlendirir. Ekibimiz tüm alanın ihtiyaçlarına cevap olacak hizmetlere ve alanın büyüklüğüne bakarak sizler için en iyi fiyat çalışmasını hazırlayarak sunar. Güzelyalı dekorasyon firmasının en düşük fiyatları farklı ödeme seçenekleri ile sunacağından hiç şüpheniz olmasın. Bizi hemen arayabilirsiniz.