İç ve Dış Cephe Mantolama

Mekanların tümü artık yeni teknolojik gelişimlerin de desteğiyle yalıtımlı olarak inşa ediliyor. Yalıtım bir inşaatın hem kış hem de yaz koşullarına uygun ve konforlu olması için yapılır. Yazın serinliği kışın ise sıcaklığı yansıtarak hava sirkülasyonunu dengeler. Bu mantolama malzemesi ile yapılır. Bu malzeme henüz inşaat yapım aşamasındayken uygulanır. Her işin ustası ve profesyonel hizmeti vereni olduğu gibi iç ve dış cephe mantolama hizmetinin de kendi ustaları vardır. Bu usta ve profesyonel hizmeti sunan doğru firmayı bulmanız son derece büyük önem taşıyor. İşte bu arayışa girip de adresimize ulaştıysanız artık en doğru adreste olduğunuzdan rahatlıkla emin olabilirsiniz. Tadilat Dekorasyon Ustası firması olarak sizlere bu hizmeti de sunuyoruz. En iyi malzemeleri kullanmakla beraber talebiniz doğrultusunda en iyi ustalarımızı da yönlendiriyoruz.

İç ve Dış Cephe Mantolamanın Faydaları

Dış cephe mantolama henüz binalar inşaat halindeyken yapılır ve binayı komple kabuk gibi sararak etkin bir ısı yalıtımı sağlamayı hedefler. Dış cephe mantolama ise kendi içinde üçe ayrılır. Bunlar; duvar arasına yapılan mantolama, dübelli mantolama ve baskı (kaplama) mantolama olarak sıralanabilir. Eğer oturduğunuz binanın yapım aşamasında dış cephe mantolama işlemi yapılmamışsa, sonradan iç cephe mantolama hizmeti almanız mümkündür. İç ve dış mantolama hizmeti almanın faydalarını sıralayacak olursak da;

  1. Isıl dengeyi korur
  2. Yazın sıcaktan korur
  3. Kışın soğuktan korur
  4. Binaların ve dairelerin ısınma problemlerini büyük ölçüde ortadan kaldırır

İşte bu detayları göz nüne aldığınız zaman, alınması gereken hizmetin önemini de anlamış olacaksınız. Bir mantolama işlemi için detayların ne kadar önemli olduğunu ve işlemin doğru usta tarafından yapılması gerektiğini bilmelisiniz. Tercihinizi bu doğrultuda yapmanız büyük fayda sağlayacaktır.

İç ve Dış Cephe Mantolama Fiyatları

İç ve dış cephe mantolama fiyatları birbirinden farklılık gösterir. İkisin de işlemi farklı olmakla beraber kullanılan malzemeleri de farklıdır. Bu unsurlar fiyatı etkiler. Ayrıca her ikisi de metrekare üzerinden ve tercih edilen usta sayısına göre fiyatlandırılır. Mantolaması yapılacak olan alanın görülmesi fiyat verilmesinde yardımcı olacaktır. Zaten siz ilgili talebi ilettiğiniz takdirde mutlaka alana gelen ekibimiz keşif yapar. Keşif neticesinde tüm ölçümler ve detaylar alınarak detaylara göre fiyat çalışması yapılarak size sunulur. En iyi yalıtım mantolama malzemeleri kullanılır, tümünün birinci sınıf olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Buna rağmen verilen hizmetlerin tümünde Güzelyalı Dekorasyon firmasının en temel farkı piyasanın değerlerine göre düşük fiyat teklifleri sumasıdır. Bir diğer farkı ise sunduğu düşük fiyatlara rağmen en iyi hizmeti koşulsuz sizlere vermesidir. Çünkü müşteri memnuniyeti ve mutluluğu her şeyden önce gelir. Bu temel baz alınarak verilen hizmetlerimizden siz de memnun kalacaksınız. En iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.